Filtri

Cena
Kopējais augstums
Platums
Garums
Sēdekļa augstums
Kājas
Kāju augstums
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Filter
Clear filters
Elegants krēsls Elegants krēsls

Elegants krēsls

Cena 359,00 €
Klubkrēsli

NMF HOME klubkrēsli - īpaši eleganti, taču arī viegli pielāgojami jebkura stila interjeram. Krēsli Classic ar atzveltnē iešūtām pogām, kas atgādina karaļa troni, ir ideāli piemēroti klasiskiem un grezniem interjeriem. Elegant klubkrēsls ar ērti piestiprinātu spilvenu lieliski iederas skandināvu interjera vienkāršībā. Vēl lielākam komfortam pufi ar identisku audumu un identiskām kājām, kas pieejami iegādei atsevišķi.

Īpašas klubkrēslu un pufu iezīmes – koka vai metāla kājiņas. Varēsiet izvēlēties mēbeles ar dabiska koka krāsas vai melnām kājiņām.

Vairāki NMF HOME klubkrēsli jau ir izgatavoti un gatavi piegādei, tāpēc tos varēsiet saņemt savās mājās jau pēc dažām dienām. „Classic“ klubkrēsli ir pieejami trīs dažādās krāsās - dzeltenā, pelēkā un melnā. Visi krēsli ir ražoti mūsu pašu, Lietuvā.

Atsevišķiem modeļiem var veikt individuālus pasūtījumus. Lūdzu, sazinieties ar mums personīgi, lai uzzinātu papildu pasūtīšanas iespējas.

NMF HOME klāstā - arī atlaižamie krēsli, kas tikai ar vienu kustību transformējas par ērtiem atzveltnes krēsliem pilnīgai atpūtai.

NMF HOME klubkrēslu galvenās priekšrocības:

  • augstas kvalitātes, ilglaicīgi un vienkārši kopjami audumi;
  • stilīgas un modernas formas;
  • klubkrēsls – īpaši ērts, ergonomisks;
  • tiecoties pēc maksimāla komforta, iespējams iegādāties pufus.