Filtri

Cena
Produktu izmēri
Krāsa
Matrača veids
Matrača pārvalks
Funkcijas
Filter
Clear filters
Bērnu matracis Cloud Bērnu matracis Cloud

Bērnu matracis Cloud

Cena 76,50 € Standarta cena 85,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Bērnu lateksa matracis Bērnu lateksa matracis

Bērnu lateksa matracis

Cena 94,50 € Standarta cena 105,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Bērnu matracis Kokosiukas Bērnu matracis Kokosiukas

Bērnu matracis Kokosiukas

Cena 81,00 € Standarta cena 90,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Spilvens bērniem un pusaudžiem | Varonis Spilvens bērniem un pusaudžiem | Varonis

Spilvens bērniem un pusaudžiem | Varonis

Cena 249,44 € Standarta cena 277,15 € -10%
-10%
Matracis mazuļiem | Lelle Matracis mazuļiem | Lelle

Matracis mazuļiem | Lelle

Cena 81,77 € Standarta cena 90,85 € -10%
-10%
Matracis bērniem vecumā no 2-15 gadiem | Bērns Matracis bērniem vecumā no 2-15 gadiem | Bērns

Matracis bērniem vecumā no 2-15 gadiem | Bērns

Cena 160,43 € Standarta cena 178,25 € -10%
-10%
Bērnu matrači

Augstas kvalitātes bērnu matrači nodrošina mazuļu komfortu miega laikā

Bērnu matrači – ir viens no svarīgākajiem mazuļa miega atribūtiem. Kvalitatīvi, ērti bērnu matrači mazuļiem palīdz nodrošināt maksimālu komfortu miega laikā. Turklāt pareizi izvēlēti matrači bērniem palīdz uzturēt pareizu mugurkaula stāvokli guļot. Šī iemesla dēļ ir svarīgi pievērst īpašu uzmanību bērnu matraču izvēlei.

Praktiski un izturīgi lietuviešu matrači bērniem karaliskajam miegam

Matrači bērniem, kā arī pieaugušajiem ir viens no galvenajiem NMF HOME ražotajiem produktiem Lietuvā. Galvenais materiāls, ko izmantojam kvalitatīvu bērnu matraču ražošanā, ir poliuretāna putas. Mūsu sortimentā atradīsiet arī lateksu, atsperu u.c. matrači bērniem. Var izvēlēties dažāda izmēra un cietības bērnu matračus: cietus, mīkstus vai vidējas cietības.

Mūsu rokām darinātie bērnu matrači ir ārkārtīgi praktiski. Bērnu matračiem ir pārvalki, kas šūti no kvalitatīva auduma, kas ir mīksts un patīkams taustei. Bērnu matraču pārvalkus var viegli mazgāt, ja nepieciešams.

Matraču paliktņi – nodrošinās ne tikai bērna matrača aizsardzību

Papildus bērnu matračiem NMF HOME piedāvā kvalitatīvu virsmatraču izlasi, ko mēs ražojām Lietuvā. Matraču –paliktņi ir plāni un viegli matrači, kas tiek novietoti uz parastā guļamistabas gultas matrača. Augstas kvalitātes virsmatrači sniedz bērniem vēl lielāku komforta sajūtu miega laikā, kā arī matrača aizsardzību un tādējādi pagarina matrača kalpošanas laiku. Augstas kvalitātes virsmatrači arī izlīdzina guļvietas matracī un palīdz samazināt atstarpes sajūtu uz dīvāngultas.

Gultas matrači tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā atrast sev nepieciešamās preces

Lai ietaupītu laiku, tiešsaistes gultas matraču iepirkšanās bērniem un pieaugušajiem ir ātrs un ērts veids. Mūsu interneta veikalā www.nmfhome.lv Jūs atradīsiet plašu matraču, matraču paliktņu u.c. guļamistabas tekstilizstrādājumu izvēle, kas atbilst ikviena vajadzībām.

Mūsu rokām darinātie augstas kvalitātes matrači ir ieguvuši godalgas dažādās starptautiskās izstādēs un ir iemīļoti ne tikai Lietuvas, bet arī Skandināvijas un Rietumeiropas iedzīvotāju vidū.

NMF HOME produkcija - pie mums Lietuvā ražotie matrači, mēbeles, gultas veļa un citas interjera detaļas atbilstoši jaunākajām modes tendencēm par pievilcīgu cenu!