Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Platums
mazāk Rādīt mazāk
Augstums
Gultas veļas kaste
Kājas
Kāju augstums
Audums
Izcelsme
Pacelšanas mehānisms
pakaišu kastes Augstums
Garums
mazāk Rādīt mazāk
Funkcijas
Filter
Clear filters
Dīvāns Juna 2 | Pelēks Dīvāns Juna 2 | Pelēks

Dīvāns Juna 2 | Pelēks

Cena 835,00 €
Dīvāns Verona | Pelēks Dīvāns Verona | Pelēks

Dīvāns Verona | Pelēks

5
Cena 1 025,00 €
Dīvāni ar guļamdaļu

Dīvāns ir viena no daudzpusīgākajām mēbelēm mājā

Dīvāns – neapšaubāmi ir viena no daudzpusīgākajām mēbelēm mājās. Dīvāns var veikt pat četras dažādas funkcijas: dīvāni, dīvāni gultas, telpu dekors un pat noliktava. Šī iemesla dēļ īpaša uzmanība jāpievērš dīvāna izvēlei. 

Dīvāns ir praktisks risinājums negaidītu viesu gadījumā 

Viena no NMF HOME Lietuvā ražotajām viesistabas mēbelēm - dīvāngulta - ir praktiska izvēle negaidītu viesu gadījumā. Dīvānu ar guļamdaļu var ātri un ērti izlocīt un, ja nepieciešams, pielāgot gulēšanai. 

Divguļamā dīvāngulta ir lieliska izvēle, lai maksimāli izmantotu viesistabas telpu

Tiem, kam ir liela viesistaba, tās telpu var praktiski izmantot, izvēloties masīvākas mēbeles. Viens no tiem ir funkcionālais interneta veikala NMF HOME sortimentā www.nmfhome.lv divvietīgs dīvāns gulta. Piedāvājumā ir divguļamās dīvāngultas un citi dīvāni dažādās krāsās un modeļos, kurus ērti varēsiet pielāgot jebkuram interjera stilam. 

Dīvāns gulēšanai, nodrošinot ērtu miegu un mierīgu atpūtu

Lai gan viesi parasti mājā uzturas neilgu laiku, arī saimniekiem ir svarīgi nodrošināt, lai viesi labi atpūsties. Šī iemesla dēļ gulēšanai paredzētajam dīvānam jābūt īpaši ērtam un jānodrošina pilnīga atpūta miega laikā.

NMF HOME dīvāni gulēšanai ir ražoti Lietuvā - mājīgi, mīksti un ērti. Kad esat gulējis uz šī guļamdīvāna, viesi vēlēsies nakšņot atkal un atkal. 

Dīvānu stūra un citi dīvāni - ekskluzīvs skandināvu dizains 

Tāpat kā citi NMF HOME produkti, katrs no mūsu dīvāna stūrītis un citi dīvāni ir izgatavoti pēc skandināvu principa (hygge) - laime ir sīkumos. Mūsu dīvāniem ar guļamdaļu ir minimālistisks, tomēr smalki grezns dizains, tāpēc katru mēbeli ērti varēsiet pielāgot jebkuram interjera stilam. Apmeklējiet NMF HOME interneta veikalu www.nmfhome.lv un izvēlieties savai viesistabai vai citai mājas telpai perfektu mēbeli no plašā un pastāvīgi atjauninātā augstas kvalitātes Lietuvas preču sortimenta. Klientu ērtībām izgatavojam un piegādājam dīvānus 2-3 nedēļu laikā.

NMF HOME – kvalitatīvi lietuviešu produkti mājas komfortam par pievilcīgu cenu tieši no ražotāja!