Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Platums
mazāk Rādīt mazāk
Augstums
Gultas veļas kaste
Kājas
mazāk Rādīt mazāk
Kāju augstums
Izcelsme
Pacelšanas mehānisms
pakaišu kastes Augstums
Garums
mazāk Rādīt mazāk
Funkcijas
Filter
Clear filters
Dīvāns Verona | Pelēks Dīvāns Verona | Pelēks

Dīvāns Verona | Pelēks

5
Cena 1 025,00 €
U-veida dīvāni

Dīvāns – galvenā mēbele mājā, mēbeļu standarts, kā sākumpunkts visam viesistabas interjeram. Mūsdienās stūri ir pilnībā pārņēmuši tirgu dīvāni. Tie ir universāli, daudzfunkcionāli, ērti lietojami, stilīgi un pilnībā atbilst lietotāju vajadzībām.

Viena no stūra dīvānu iespējām ir U-veida mīkstais stūris. NMF HOME piedāvā U-veida dīvānus un dīvānus, kas rotā klasisko un moderno interjeru gultas.

Ikreiz, kad izvēlaties šādas formas dīvānu, varēsiet iegādāties kreiso vai labo versiju. Tas nozīmē, ka mēbele vienā pusē (kreisajā vai labajā pusē) būs garāka.

Kam ir piemēroti U-veida dīvāni?

U-veida dīvāni un mīkstie stūri ir ideāli piemēroti plašām viesistabām, kur nav jāskaita katrs kvadrātmetrs un jābaidās, ka izvēlēto lielāku mēbeļu dēļ būs neērti pārvietoties pa istabu vai arī nāksies pārāk daudz pieblīvēt mēbeles. Šeit dīvāna stūrītis lieliski izskatīsies pašā telpas centrā.

U-veida dīvāni ir dažādos izmēros, tāpēc mazākie atradīs savu vietu vidēja izmēra viesistabās: šāda mēbele nodrošinās vairāk vietas, kur ērti apsēsties, salīdzinot ar tradicionālo dīvānu.

Tāpat, ņemot vērā vienas sēdvietas cenu, tā ir ekonomiska izvēle (trīsvietīgie dīvāni nereti maksā tikpat, un U veida dīvānos ērti izmitinās lielāka ģimene vai viesu grupa).

Uz grīdas novietoti U-veida dīvāni ar gultas veļas kastēm

Ja viesistaba ir arī jūsu guļamistaba vai uzņemat nakšņojošus viesus, gultasveļai iesakām izvēlēties izvelkamo U-veida dīvāngultu ar kastēm. Daudzos šāda veida NMF HOME dīvānu modeļos ir integrētas pat divas gultas kastes: tajās var glabāt mājas tekstilu vai dažādus retāk lietojamus priekšmetus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kas taupa vietu un meklē racionālus uzglabāšanas risinājumus.

U-veida stūri uz kājām

Mīkstie stūri uz kājām parasti ir paredzēti tikai sēdēšanai (tie neizvēršas, tiem nav gulēšanas funkcijas), taču to grācija un elegance aizrauj acumirklī, turklāt daudzfunkcionalitāte nav nepieciešama visiem. NMF HOME klāstā īpašu uzmanību piesaista jaunais dīvānstūris uz kājām "Mocha", kura viena no daļām ir nedaudz pagriezta.

NMF HOME produkti tiek ražoti mūsu Lietuvā, ņemot vērā jaunākās modes tendences matrači, mēbeles, lampas un citas interjera detaļas par pievilcīgu cenu!