Filtri

Cena
Augstums
Platums
Dziļums
Krāsa
Materiāls
Izcelsme
Filter
Clear filters
Gultas veļa Amber | Bēšs | uzglabasanas-kastes | NMF Home

Gultas veļa Amber | Bēšs

5
Cena 190,00 €
Uzglabāšanas kastes

Glabāšanas kastes ir ideāls risinājums, ja trūkst papildu vietas lietu glabāšanai

Vai jums ir nepieciešama papildu uzglabāšanas vieta mājās? Glabāšanas kastes ir lielisks risinājums sakārtotas vides veidošanai mājās. Glabāšanas kastes var izmantot visur, kur nepieciešama papildu vieta drēbju, gultas veļas vai citu priekšmetu uzglabāšanai: guļamistabās, viesistabās, gaiteņos utt.

NMF HOME, kas Lietuvā ražo kvalitatīvas mēbeles, matračus un gultas piederumus, saviem klientiem piedāvā ārkārtīgi ietilpīgus uzglabāšanas risinājumus, kuros var ērti uzglabāt visas nepieciešamās lietas.

Pufu uzglabāšanas kastes - mēbeles universālai lietošanai

Pufa uzglabāšanas kastes daudzi novērtē to universālā lietojuma dēļ. NMF HOME interneta veikala www.nmfhome.lv sortimentā var atrast ļoti funkcionālas mēbeles - pufa uzglabāšanas kastes. Šīs daudzpusīgās mēbeles varat izmantot ne tikai kā ietilpīgas glabāšanas kastes dažādu lietu glabāšanai, bet arī kā pufas vai auduma soliņus, uz kuriem ērti apsēsties.

Auduma uzglabāšanas kastes ir stilīgs interjera dekora elements

Auduma uzglabāšanas kastes utt. glabāšanas kastes ir ne tikai praktisks, bet arī stilīgs interjera dekora priekšmets. Pareizi izvēlētas un gaumīgi pieskaņotas esošajam mājas stilam, glabāšanas kastes var papildināt interjeru vai pat mainīt to līdz nepazīšanai. NMF HOME interneta veikalā ir ārkārtīgi plaša un pastāvīgi atjaunināta dažādu stilu, krāsu u.c. glabāšanas kastu izvēle, tāpēc šeit Jūs varēsiet atrast Jūsu mājas interjeram vislabāk atbilstošās un Jūsu personīgajām vajadzībām atbilstošās uzglabāšanas kastes. NMF HOME sortimentā – gultas kaste Knock downgultas kaste Type 2  u.c. uzglabāšanas kastes.

NMF HOME produkcija – pie mums Lietuvā ražotas mēbeles, matračigultas veļa un citas interjera detaļas atbilstoši jaunākajām modes tendencēm par pievilcīgu cenu!