Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Funkcijas
Produktu izmēri
Uzturēšana
Filter
Clear filters
Gultas veļas komplekts BABY Sweet Dreams | majas-tekstils | NMF Home Gultas veļas komplekts BABY Sweet Dreams | majas-tekstils | NMF Home

Gultas veļas komplekts BABY Sweet Dreams

5
Cena 22,50 € Standarta cena 25,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Bērnu gultasveļas komplekts BABY Brieži un lapsas | majas-tekstils | NMF Home

Bērnu gultasveļas komplekts BABY Brieži un lapsas

5
Cena 22,50 € Standarta cena 25,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Gultas veļas pārvalku komplekts "Puķu pļava" | majas-tekstils | NMF Home Gultas veļas pārvalku komplekts "Puķu pļava" | majas-tekstils | NMF Home

Gultas veļas pārvalku komplekts "Puķu pļava"

Cena 16,19 € Standarta cena 17,99 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Gultas pārklāji

Bērnu gultasveļa, radīta kvalitatīvam mazuļu miegam un viņu mierīgai atpūtai

Pareizi izvēlēta bērnu gultasveļa ieņem nozīmīgu lomu bērna guļamistabas interjerā un ir arī viena no galvenajām viņa kvalitātes, ērta miega un mierīgas atpūtas sastāvdaļām. Mīkstā, omulīgā gultasveļa mazajiem ļauj ne tikai saldi gulēt, bet arī ļauj sagaidīt rītu spirgti un atpūtušies. Šo iemeslu dēļ īpaša uzmanība jāpievērš gultas veļas, gultas veļas komplektu un citu bērnu gultas daļu izvēlei.

Gultas pārklāji bērniem - kvalitatīvi un viegli kopjami

Ir svarīgi zināt, ka mazuļu āda ir daudz jutīgāka nekā pieaugušajiem, tāpēc bērnu gultas veļas izgatavošanai ir daudz augstākas prasības. Ņemot to vērā, NMF HOME izstrādā un ražo palagus bērniem un citus bērnu guļamistabas atribūtus - ne tikai kvalitatīvus, stilīgus, bet arī praktiskus, ilgmūžīgus un bērniem pilnīgi drošus

Katrs gultas veļas komplekts bērniem ir mājīgs, mīksts un elpojošs

Katrs NMF HOME gultas veļas komplekts bērniem ir izgatavots tikai no rūpīgi atlasītiem, augstas kvalitātes materiāliem ar izcilām īpašībām. Mūsu šūtie gultas pārklāji un citi guļamistabas atribūti bērniem ir sertificēti atbilstoši Oeko-Tex Standard 100 kvalitātes prasībām. Gultas pārklāji un komplekti bērniem ir mājīgi, mīksti, elpojoši, higiēniski un neprasa īpašu kopšanu – tos var mazgāt parastajā veļasmašīnā.

NMF HOME sortimentā ir bērnu gultas veļas komplekts BABY Sweet Dreams, bērnu gultas veļas komplekts BABY Deers And Foxes un citi tekstilizstrādājumi bērnu istabai.

Bērnu gultasveļa tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā atrast pareizos produktus

Tiem, kas ietaupa laiku, bērnu gultasveļa internetā ir ātrs un ērts iepirkšanās veids. Gultasveļas komplekti, spilveni, >segas bērniem – tā ir tikai neliela daļa no tekstilizstrādājumiem, ko piedāvājam Jūsu mazajiem. NMF HOME interneta veikalā www.nmfhome.lv atradīsi plašu dažādu dizainu, krāsu, izmēru u.c. guļamistabas tekstilizstrādājumi jūsu mazajiem.

NMF HOME produkcija - Lietuvā ražotas mēbeles, gultas veļa, matrači un citas mājas interjera detaļas atbilstoši jaunākajām modes tendencēm par pievilcīgu cenu!