IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Lietošanas noteikumi ("Noteikumi") ir juridiski saistošs līgums starp jums kā lietotāju un/vai klientu ("jūs") un tīmekļa vietni https://www.nmfhome.lt ("tīmekļa vietne").

Tīmekļa vietne pieder akciju sabiedrībai AB Neaustinių medžiagų fabrikas, reģistrācijas numurs Lietuvas Republikā 145770565, adrese J. Basanavičiaus g. 103c, Šiauliai, LT-76129 (turpmāk tekstā - "Sabiedrība" vai "mēs").

Pirms tīmekļa vietnes izmantošanas jums jāiepazīstas ar tās noteikumiem un nosacījumiem un datu aizsardzības politiku. Piekļūstot tīmekļa vietnei, izmantojot to vai veicot tajā pasūtījumu, jūs piekrītat, ka jums ir saistoši noteikumi un nosacījumi un datu aizsardzības politika. Pretējā gadījumā jums nevajadzētu piekļūt tīmekļa vietnei un to izmantot.

Iesakām izdrukāt šo noteikumu kopiju.

1.  VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA PAR NOTEIKUMIEM

1.1. Noteikumi un tīmekļa vietne attiecas uz:

1.1.1. informāciju par uzņēmumu;

1.1.2. galvenie preču raksturlielumi;

1.1.3. preču pārdošanas cena;

1.1.4. preču piegādes cena;

1.1.5. maksāšanas, piegādes un piegādes kārtību;

1.1.6. šo noteikumu neievērošanas kārtību;

1.1.7. maksu likmes par sakaru līdzekļiem, ja tās aprēķina citādi nekā saskaņā ar parasto kārtību;

1.1.8. piedāvājumu un cenu derīguma termiņš;

2.  TĪMEKĻA VIETNES IZMANTOŠANA

2.1. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat:

2.1.1. veikt darījumus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem;

2.1.2. ievērot piemērojamos tiesību aktus, tostarp, bet ne tikai, intelektuālā īpašuma, privātuma un patērētāju aizsardzības tiesību aktus;

2.1.3. sniegt precīzu, pilnīgu un atjauninātu informāciju;

2.1.4. nedalīties ar nepiemērotu saturu;

2.1.5. nepārkāpt vai neuzmācīties citiem, pārkāpjot Noteikumus vai piemērojamos tiesību aktus;

2.1.6. nemaldināt mūs ar saviem pasūtījumiem.

2.2. Šādos gadījumos, ja jūs nesniedzat precīzu, pilnīgu un atjauninātu informāciju, mēs paturam tiesības apturēt vai bloķēt jūsu piekļuvi vietnei.

3. PREČU PIEEJAMĪBA UN PIEGĀDES IEROBEŽOJUMI

3.1. Uzņēmums piedāvā mūsu potenciālajiem klientiem mēbeles, mēbeļu daļas un citas preces, kas ir pieejamas tīmekļa vietnē ("Preces").

3.2. Uz visiem Preču pasūtījumiem attiecas pieejamības ierobežojumi. Ja rodas problēmas ar Preču piegādi jums vai Preču piegāde ir ierobežota, mēs atmaksāsim jums samaksāto summu.

3.3. Tīmekļa vietnē piedāvātās Preces var tikt piegādātas uz Eiropas Savienības valstīm, ja vien Tīmekļa vietnē nav norādītas citas valstis vai Sabiedrība neierobežo piegādi uz kādu Eiropas Savienības valsti ("Teritorija").

4. PASŪTĪJUMI

4.1. Preces var iegādāties tīmekļa vietnē. Lai veiktu pasūtījumu, jums jāievēro tiešsaistes pirkuma procedūra un jānoklikšķina uz nepieciešamajām pogām, lai pasūtītu preces. Kad to būsiet izdarījis, saņemsiet paziņojumu ar lūgumu apstiprināt pasūtījumu.

4.2. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā no tīmekļa vietnes izņemt jebkuru preci, kā arī izņemt vai mainīt jebkuru tīmekļa vietnes materiālu vai saturu. Izņēmuma gadījumos mēs varam atteikties izpildīt pasūtījumu, par to iepriekš brīdinot.

4.3. Mēs neesam atbildīgi pret jums vai jebkuru trešo personu par jebkura produkta izņemšanu no tīmekļa vietnes vai par jebkura materiāla vai satura izņemšanu no tīmekļa vietnes, vai par pasūtījuma neizpildi pēc paziņojuma saņemšanas.

5. CENA UN APMAKSA

5.1. Preču cena ir norādīta tīmekļa vietnē, izņemot acīmredzamas kļūdas gadījumā. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka cenas tīmekļa vietnē ir pareizas, taču ir dabiski, ka var gadīties kļūdas. Ja mēs atklāsim kļūdu kādas jūsu pasūtītās preces cenā, mēs jūs par to informēsim pēc iespējas ātrāk un dosim jums iespēju apstiprināt pasūtījumu ar izlaboto cenu vai atcelt pasūtījumu. Ja mums neizdosies ar jums sazināties, jūsu pasūtījums tiks uzskatīts par atceltu, un jums tiks atmaksāta pilna summa.

5.2. Mums nebūs pienākuma piegādāt jums preces par nepareizi zemu cenu (pat ja mēs jau esam nosūtījuši paziņojumu), ja kļūda cenā ir acīmredzama un neapstrīdama un jūs varējāt saprātīgi saprast, ka cena ir nepareiza.

5.3. Tīmekļa vietnē norādītās cenas ir ar PVN, bet bez piegādes maksas, kas ir iekļauta preces kopējā cenā.

5.4. Cenas jebkurā laikā var tikt mainītas. Izmaiņas neietekmē pasūtījumus, par kuriem mēs jau esam nosūtījuši paziņojumus.

5.5. Kad būsiet izvēlējies visas preces, kuras vēlaties iegādāties, tās tiks pievienotas jūsu iepirkumu grozam, un nākamais solis būs apstiprināt un apmaksāt pasūtījumu. Jums jāievēro pirkšanas procesa procedūras, aizpildot vai apstiprinot pieprasīto informāciju par katru preci.

5.6. Jūs varat izmantot atļautos maksāšanas veidus, kas norādīti konkrētās tīmekļa vietnes lapās. Mēs izmantojam šifrēšanu, lai uzlabotu maksājumu metožu drošību. Kad saņemsim jūsu pasūtījumu, mēs veiksim iepriekšēju jūsu līdzekļu avota pārbaudi, lai pārliecinātos, ka jūsu kontā ir pietiekami daudz līdzekļu, lai pabeigtu pārskaitījumu.

5.7. Jūsu līdzekļu avotu pārbaudīs un apstiprinās finanšu iestāde, kas izsniedz rēķinu, bet, ja tā neapstiprinās maksājumu, mēs neuzņemsimies atbildību par piegādes aizkavēšanos vai nespēju to veikt un nevarēsim apstrādāt jūsu pasūtījumu.

5.8. Mēs oficiāli esam starpnieks, tāpēc NMF HOME tīmekļa vietnē www.nmfhome.lt tiek pārdoti ne tikai mūsu pašu produkti, bet arī citu atsevišķu uzņēmumu produkti. Mums nav noliktavas, tāpēc mūsu klientu pasūtītās preces nav noliktavā. Pasūtītās preces tiek piegādātas tieši uz jūsu mājām no piegādātāja. Jūs varat iegādāties gultas veļu no UAB ,,Comco", gultas, dīvānu matračus, matraču spilvenus, segu kastes, krēslus, pufus no UAB ,,Trivilita", SIA ,,Gemega", kafijas galdiņus, sānu galdiņus, ēdamgaldus no SIA ,,NMF Metal", spoguļus, gleznas no SIA ,,NMF Metal", krēsli un ēdamgaldi no NMF Decor, pufi no MB ,,Sidabrinė lapė", gultasveļa no MB ,,In Umbra", pilsētas kartes no AB ,,Neaustinių medžiagų fabrikas", lustras no UAB ,,NMF Artilux", dīvāni, vilnas segas no UAB ,,Vilmers

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas pasūtītājs apmaksā rēķinus tieši piegādātājiem, izmantojot bankas pārskaitījumu vai Paysera starpniecību.

6. PIEGĀDE

6.1. Piegādes izmaksas ir iekļautas preču cenā. Jebkurā gadījumā piegādes izmaksas sedz uzņēmums, un jums nedrīkst piemērot nekādus papildu piegādes maksājumus.

6.2. Jūsu pasūtīto preču piegādei mēs izmantojam trešo personu pakalpojumus. Precīzu piegādes laiku nosaka trešās personas, kas veic piegādi. Mēs pēc saviem ieskatiem varam aplēst piegādes laiku.

6.3. Piegādes kavējumi var rasties preču pielāgošanas, kā arī neparedzētu apstākļu vai piegādes attāluma dēļ.

6.4. Ja kāda iemesla dēļ mēs nevaram veikt piegādi paredzētajā laikā, mēs jūs informēsim par šo situāciju un sniegsim jums iespēju turpināt pirkumu ar jaunu piegādes datumu vai atcelt pasūtījumu, atmaksājot pilnu samaksāto summu.

6.5. Mēs neuzsāksim jūsu pasūtīto preču piegādi, ja pasūtījums būs iesniegts sestdienā vai svētdienā, vai svētku dienā, jo tās nav mūsu darba dienas.

6.6. Šajos noteikumos un nosacījumos "piegāde" nozīmē galīgo preču saņemšanu norunātajā adresē, kad jūs vai jūsu pilnvarota trešā persona saņem preces un paraksta saņemšanas dokumentu, kas apliecina, ka piegāde ir notikusi.

6.7. Ja mēs nevaram piegādāt jūsu pasūtījumu, mēs centīsimies atrast drošu vietu un atstāt preces tur. Ja mums neizdosies atrast drošu vietu, jūsu pasūtījums tiks nogādāts atpakaļ mūsu noliktavā. Šādā gadījumā mēs atstāsim paziņojumu, kurā paskaidrosim, kur jūsu pasūtījums ir nonācis un kas jums jādara, lai tas tiktu piegādāts vēlreiz. Ja norunātajā laikā jūs neatradīsieties norunātajā vietā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu organizēt piegādi nākamajā dienā.

6.8. Ja 30 (trīsdesmit) dienas pēc jūsu pasūtījuma sagatavošanas to nevarēs piegādāt no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, mēs to uzskatīsim par pasūtījumu, kuru jūs vēlējāties atcelt, un tas tiks izbeigts. Šādā gadījumā mēs jebkurā gadījumā bez nepamatotas kavēšanās 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad sākām uzskatīt pasūtījumu par atceltu, atmaksāsim jums visus no jums saņemtos maksājumus kopā ar piegādes izmaksām (izņemot jebkādas papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais lētākais piegādes veids).

6.9. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkuras papildu transporta izmaksas, kas var rasties atcelšanas rezultātā, tiks attiecinātas uz jums.

6.10. Īpašumtiesības uz precēm pāriet jums, kad esam saņēmuši visu summu tūlītēju apmaksu pilnā apmērā vai piegādes brīdī, ja tas notiek vēlāk.

7. ATGRIEŠANAS POLITIKA

 7.1. Preču atgriešanas izmaksas ir iekļautas preču cenā. Jebkurā gadījumā uzņēmums segs atgriešanas izmaksas, un jums netiks prasīta nekāda papildu maksa.

7.2. Ja jūs veicat darījumus kā klients, jums ir tiesības anulēt pasūtījumu 30 (trīsdesmit) dienu laikā, nenorādot iemeslu.

7.3. Atcelšanas termiņš beidzas pēc 30 (trīsdesmit) dienām no dienas, kad jūs vai jūsu norādītā trešā persona, kas nav pārvadātājs, saņem preču dokumentāciju, vai, ja pasūtījums veikts vairākās piegādēs, pēc 30 (trīsdesmit) dienām no dienas, kad jūs vai jūsu norādītā trešā persona, kas nav pārvadātājs, saņem pēdējo sūtījumu.

7.4. Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums jāsazinās ar mums, izmantojot tīmekļa vietnē norādīto kontaktinformāciju.

7.5. Lai varētu izmantot tiesības atcelt pasūtījumu, jums jāsazinās ar mums pirms pasūtījuma atcelšanas termiņa beigām.

7.6. Ja jūs atceļat savu pasūtījumu, mēs bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad mēs esam informēti par jūsu lēmumu atcelt pasūtījumu, atmaksāsim jums no jums saņemto maksājumu summu. Mēs apstrādāsim šo atmaksu, izmantojot to pašu maksājumu metodi, ko jūs izmantojāt sākotnējam maksājumam. Neatkarīgi no iepriekš minētā mēs varam apturēt atmaksu līdz brīdim, kad saņemam atpakaļ nosūtītās preces vai kad jūs iesniedzat pietiekamus pierādījumus, ka preces mums ir nosūtītas, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

7.7. Jūs esat atbildīgs par jebkādu preču vērtības samazināšanos, ko izraisījušas jūsu darbības, izņemot tās, kas nepieciešamas, lai noteiktu preču veidu, īpašības un darbību.

7.8. Jūsu tiesības atcelt pasūtījumu attiecas tikai uz precēm, kas tiek atgrieztas tādā pašā stāvoklī, kādā tās saņemtas. Atmaksa netiks veikta, ja tiks konstatēts, ka preces ir lietotas; ja preces tiks atgrieztas tādā stāvoklī, kādā tās nav piegādātas, vai ja tās būs bojātas. Atgriežot preces, jāizmanto un jāievieto viss oriģinālais iepakojums un dokumentācija. Preces jānosūta atpakaļ kopā ar kvīti, ko saņēmāt, kad tās tika piegādātas.

7.9. Ja jūs atgriežat preces, izmantojot mūsu organizētus trešo pušu piegādes pakalpojumu sniedzējus, jums jāsazinās ar mums, izmantojot tīmekļa vietnē norādīto kontaktinformāciju, lai vienotos par preču atgriešanu. Preces jānosūta atpakaļ tajā pašā iepakojumā, kurā tās saņēmāt.

7.10. Pēc tam, kad mēs būsim pārbaudījuši preces, mēs jums paziņosim, vai jums ir tiesības saņemt pilnu naudas atmaksu. Maksājums tiks veikts 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad jūs mūs informējat par savu vēlmi atcelt pasūtījumu. Neatkarīgi no iepriekš minētā mēs varam apturēt atmaksu līdz brīdim, kad esam saņēmuši preces vai kad esat iesniedzis pierādījumus, ka esat nosūtījis preces, atkarībā no tā, kurš no šiem gadījumiem iestājas agrāk. Maksājums vienmēr tiks veikts, izmantojot tos pašus maksājumu veidus, kas tika izmantoti sākotnējā pirkumā, ja vien nav pieejami citi maksājumu veidi.

7.11. Jebkurā gadījumā tiek garantētas visas tiesības, kas paredzētas piemērojamajos attiecīgajos tiesību aktos.

8. GARANTIJAS

8.1. Mēs sniedzam garantijas precēm piemērojamajos tiesību aktos noteiktajos gadījumos.

8.2. Preces ir uzskatāmas par atbilstošām normatīvajiem aktiem, ja (i) preces atbilst to aprakstam un īpašībām, kas norādītas šajā tīmekļa vietnē, (ii) preces var izmantot parastos apstākļos, kas ir raksturīgi līdzīgām precēm, un (iii) preces atbilst prasībām, kas ir raksturīgas citām līdzīgām precēm.

9. ATBILDĪBAS NOSACĪJUMI

9.1. Ja vien noteikumos un nosacījumos nav norādīts citādi, mūsu atbildība saistībā ar tīmekļa vietnē pārdotajām precēm ir ierobežota līdz pārdoto preču cenai.

9.2. Mūsu atbildību nevar ierobežot vai atteikties no tās, ja piemērojamie tiesību akti nepieļauj šādus ierobežojumus vai atteikumus.

9.3. Mēs neuzņemamies atbildību par ienākumu, peļņas vai pārdošanas zaudējumiem, darba vai uzņēmējdarbības zaudējumiem, ietaupījumu zaudējumiem, informācijas vai datu zaudējumiem un jūsu laika zaudējumiem. Ja piemērojamie tiesību akti nepieļauj kādu no iepriekš minētajiem izņēmumiem, tie neattiecas uz jums.

9.4. Šīs klauzulas noteikumi nevar ietekmēt jūsu kā patērētāja tiesības.

9.5. Mēs negarantējam šajā tīmekļa vietnē sniegtās informācijas drošību un precizitāti.

10. INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS

10.1. Jūs atzīstat un piekrītat, ka intelektuālās tiesības un intelektuālā īpašuma tiesības uz jebkuru saturu šajā tīmekļa vietnē pieder uzņēmumam.

10.2. Jūs nedrīkstat izmantot šo saturu, ja vien mēs neesam jums to nepārprotami atļāvuši. Mēs atļaujam jums izmantot šo tīmekļa vietni tik ilgi, cik nepieciešams, lai kopētu informāciju, kas saistīta ar tīmekļa vietnes izmantošanu, un piekļūtu precēm.

11. DAŽĀDI PUNKTI

11.1. Sabiedrība un tās Saistītie uzņēmumi nav atbildīgi par saistību neizpildi vai kavēšanos, ja tā radusies no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, tostarp tehnisku kļūmju, dabas stihiju, blokāžu, embargo, nemieru, sacelšanos, traucējumu, valdības noteikumu, likumu vai rīkojumu, terorisma vai kara aktu, tehnoloģiju izmaiņu vai jebkādu citu no mums neatkarīgu spēku ietekmē.

11.2. Jums ir jāievēro visi piemērojamie un spēkā esošie importa, eksporta, reimporta un reeksporta likumi, kā arī valsts vai individuālās īpašās ekonomiskās sankcijas.

11.3. Sabiedrība var sniegt jebkādu paziņojumu saskaņā ar Noteikumiem, nosūtot jums vai ievietojot paziņojumu Tīmekļa vietnē, izmantojot pieejamos saziņas līdzekļus, tostarp, bet ne tikai e-pastu. Paziņojumi, ko Sabiedrība publicē Tīmekļa vietnē, stājas spēkā to publicēšanas brīdī, un paziņojumi, ko Sabiedrība sniedz, izmantojot saziņas līdzekļus, stājas spēkā to publicēšanas brīdī.

11.4. Lai nosūtītu paziņojumu uzņēmumam, jums saskaņā ar Noteikumiem ir jāsazinās ar uzņēmumu, izmantojot pieejamos saziņas līdzekļus. Paziņojumi, ko jūs nosūtāt uzņēmumam, stājas spēkā vienu darba dienu pēc to nosūtīšanas.

11.5. Jūs nedrīkstat piešķirt jebkādas tiesības vai pienākumus saskaņā ar Noteikumiem vai piešķirt apakšlicenci, vai nodot tālāk jebkādas tiesības vai pienākumus saskaņā ar Noteikumiem.

11.6. Ja kāda šo noteikumu daļa tiek atzīta par spēkā neesošu vai neizpildāmu, pārējās noteikumu daļas paliek spēkā. Jebkurai spēkā neesošai vai neizpildāmai daļai ir tāds pats spēks kā sākotnējai daļai. Ja tas nav iespējams, spēkā neesošā vai neizpildāmā daļa ir jāizņem. Šādā gadījumā pārējās noteikumu daļas paliek spēkā.

11.7. Noteikumi veido visu līgumu starp jums un uzņēmumu. Noteikumi aizstāj visus iepriekšējos paziņojumus, apliecinājumus, vienošanās vai līgumus starp jums un uzņēmumu, neatkarīgi no tā, vai tie ir noslēgti rakstiski, elektroniski, tiešsaistē vai mutiski.

11.8. Sabiedrība var grozīt Noteikumus. Grozītie noteikumi stāsies spēkā, kad jums tiks paziņots par noteikumu izmaiņām.

11.9. Tīmekļa vietnes izmantošanu un preču iegādes darījumus Tīmekļa vietnē reglamentē Lietuvas Republikas tiesību akti.

11.10. Jebkuri strīdi, kas izriet no tīmekļa vietnes izmantošanas vai pasūtījumiem vai ir saistīti ar tiem, ir pakļauti Lietuvas tiesu neekskluzīvajai jurisdikcijai.

11.11. Ja jūs veicat pasūtījumu kā patērētājs, nekas šajos noteikumos un nosacījumos neatkāpjas no jūsu tiesībām saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

11.12. Ņemot vērā, ka jūsu pirkums tika veikts tiešsaistē, izmantojot tīmekļa vietni, mēs saskaņā ar ES Direktīvu 524/2013 informējam jūs, ka jūs varat risināt visus iespējamos strīdus ārpustiesas kārtībā, izmantojot tiešsaistes strīdu izšķiršanas platformu, kas pieejama tiešsaistē https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

11.13. Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem iestāde, kas risina patērētāju sūdzības ārpustiesas kārtībā, ir Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienests, adrese Vilniaus g. 25, 01402 Viļņa, pieejama tiešsaistē www.vvtat.lt.

11.14. Ja šajā tīmekļa vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm un trešo personu saturu, šīs saites ir sniegtas tikai informatīvā nolūkā, un mēs nekontrolējam šo tīmekļa vietņu vai saišu saturu vai trešo personu sniegto saturu.

 12. KONTAKTINFORMĀCIJA

12.1. Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums, izmantojot tīmekļa vietnē norādīto kontaktinformāciju.