Filtri

Ieteicamais
Cena
Augstums
mazāk Rādīt mazāk
Platums
mazāk Rādīt mazāk
Garums
mazāk Rādīt mazāk
Tabulas forma
Krāsa
Rāmja krāsa
Galda virsmas krāsa
Galda virsmas materialitāte
mazāk Rādīt mazāk
Izcelsme
Filter
Clear filters
Galds 2in1 Melnā | sanu-galdi | NMF Home Galds 2in1 Melnā | sanu-galdi | NMF Home

Galds 2in1 Melnā

5
Cena 165,00 €
Galds Kriss Melnā | sanu-galdi | NMF Home Galds Kriss Melnā | sanu-galdi | NMF Home

Galds Kriss Melnā

5
Cena 140,00 €
Galds

Stilīgi un praktiski galdi mūsdienīgam mājas interjeram

Galdi ir funkcionālas mēbeles, bez kurām nav iedomājams neviena mājokļa interjers. Galdi pilda ne tikai praktisku funkciju, bet arī pievērš sev uzmanību jebkuras telpas interjerā, tāpēc to izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība. 

Katras mājas interjers ir unikāls, tāpēc visiem stila elementiem tajā ir jābūt harmonijā vienam ar otru. Ņemot to vērā, NMF HOME projektē un ražo virtuves galdus, pusdienu galdus utt. galdi, kas ne tikai lieliski iekļaujas esošajā jebkura stila mājas interjerā, bet ir arī kvalitatīvi, izturīgi un funkcionāli. 

Dažādu izmēru apaļie galdi un citi viesistabas galdi

Katra viesistaba ir atšķirīga un unikāla: dažādi izmēri, izkārtojumi utt., tāpēc ir svarīgi tajā ievietot pareizos galdus. NMF HOME saviem klientiem piedāvā plašu dažādu krāsu, stilu, formu u.c. krāsu izvēle, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko mēbeli. Mūsu interneta veikali www.nmfhome.lv sortimentā ir gan lieli, gan mazāki apaļie galdi un citi viesistabas galdi, kas lieliski iederēsies mazākā virtuvē vai ēdamistabā. 

Ēdamgaldi un citi galdi - unikāls skandināvu stils

NMF HOME produkti tiek ražoti pēc skandināvu principa (hygge) – laime ir mazās lietās. Ēdamgaldi un citi galdi nav izņēmums. Tos izstrādājam un ražojam mēs pusdienu galdi, sānu galdikonsoļu galdi un kafijas galdiņi – unikāli skandināvu stili: moderni, bet tajā pašā laikā minimālistiski, tāpēc noteikti atradīs vietu daudzos interjeros.

Virtuves galdi ir ne tikai kvalitatīvi, stilīgi, bet arī praktiski

NMF HOME galdi ir ne tikai kvalitatīvi, stilīgi un viegli pielāgojami jebkuram interjeram, bet arī ārkārtīgi praktiski. Mūsu virtuves galdu un citu galdu galdu virsmām izmantotie materiāli tiek izmantoti virtuvju ražošanā, tāpēc NMF HOME galdi ir izturīgi pret skrāpējumiem, kā arī karstumizturīgi un mitrumizturīgi. Turklāt mūsu virtuves galdi un citi galdi ir antistatiski, neuzkrājas putekļi, tāpēc tie ir īpaši higiēniski un viegli kopjami. 

NMF HOME – kvalitatīvi lietuviešu produkti mājas komfortam par pievilcīgu cenu tieši no ražotāja!