Filtri

Ieteicamais
Cena
Produktu izmēri
mazāk Rādīt mazāk
Krāsa
Materiāls
Funkcijas
Filter
Clear filters
Matrača aizsardzība Matrača aizsardzība

Matrača aizsardzība

5
Cena 17,99 €

Pieejams noliktavā

Medvilninė čiužinio apsauga | Namų tekstilė Medvilninė čiužinio apsauga | Namų tekstilė

Kokvilnas matrača pārvalks

5
Cena 15,99 €

Pieejams noliktavā

Matraču aizsargi

Matrači, gultas matrači un matrači bērniem: kāpēc viņiem vajadzīgs matrača aizsargs?

Matračigultas matrači un matrači bērniem – ir diezgan dārgi pirkumi, kas parasti tiek iegādāti uz vairākiem gadiem. Šī iemesla dēļ ir nepieciešami matraču aizsargi, kas palīdz aizsargāt matračus no dažādiem traipiem un tādējādi pagarina matraču kalpošanas laiku. NMF HOME izstrādā un ražo augstas kvalitātes matraču aizsargus, kas droši aizsargā matraci no dažāda veida netīrumiem. Mūsu matrača aizsargu stūros ir iešūtas gumijas, kas stingri notur matrača aizsargu vietā uz matrača.

Matraču aizsargi ir izgatavoti no augstas kvalitātes audumiem

Ražojot savus produktus, mēs pievēršam lielu uzmanību produktu kvalitātei. NMF HOME matraču aizsargi ir izgatavoti no augstas kvalitātes audumiem, kas ir sertificēti atbilstoši Oeko-Tex Standard 100 kvalitātes prasībām. Tas nozīmē, ka kaitīgo vielu daudzumi produktos, kas marķēti ar šo sertifikātu, nepārsniedz pieļaujamās normas. 

Praktiski matraču aizsargi, kuriem nav nepieciešama īpaša kopšana

Mūsu rokām darinātie matraču aizsargi ir ne tikai funkcionāli, bet arī ārkārtīgi praktiski. Matraču aizsargus var mazgāt parastajā veļas mašīnā 60 grādu temperatūrā. Šāda temperatūra ir pietiekama, lai iznīcinātu dažādas baktērijas un putekļu ērcītes, tādējādi radot drošu un tīru gulēšanas vidi.

Tiešsaistes matraču aizsargi ir ātrs un ērts veids, kā atrast pareizos produktus

Tiem, kas ietaupa laiku, tiešsaistes matraču aizsargi ir ātrs un ērts iepirkšanās veids. Mūsu interneta veikalā www.nmfhome.lv atradīsiet plašu un pastāvīgi atjauninātu matraču aizsargu izvēli u.c. guļamistabas tekstilizstrādājumu izvēle, kas atbilst ikviena vajadzībām. 

Piedāvājam iegādāties arī mūsu pašu rokām darinātos kvalitatīvos matračus, kas ieguvuši godalgas dažādās starptautiskās izstādēs un ir iemīļoti ne tikai Lietuvas, bet arī Skandināvijas un Rietumeiropas iedzīvotāju vidū.

NMF HOME – kvalitatīvi lietuviešu produkti mājas komfortam par pievilcīgu cenu tieši no ražotāja!