Filtri

Ieteicamais
Cena
Produktu izmēri
Krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Gultas rāmis
Gultas rāmja platums
Galvgalda augstums
Galvgalda platums
mazāk Rādīt mazāk
Guļamās zonas augstums
Matrača veids
Matrača spilventiņa tips
Gultas veļas kaste
Kājas
Audums
Funkcijas
Izcelsme
Filter
Clear filters
Divguļamās gultas

Divguļamās gultas - stilīgam guļamistabas interjeram, kvalitatīvam miegam un mierīgai atpūtai

Pareizi izvēlētas divguļamās gultas, tāpat kā citas gultas, ir būtisks katras guļamistabas interjera akcents un arī viena no galvenajām kvalitatīva, ērta miega un mierīgas atpūtas sastāvdaļām. Ērta, uzticama gulta nodrošina ne tikai labu miegu, bet arī spirgtu un atpūtušos rītu. Šo iemeslu dēļ divguļamās gultas un citas gultas jāizvēlas atbildīgi.

Divguļamās gultas bērniem un pieaugušajiem - kvalitatīvas skandināvu dizaina mēbeles

NMF HOME ražotās divguļamās gultas, kā arī divguļamās gultas ar matraci, tāpat kā citas guļamistabas gultas, ir kvalitatīvas, ekskluzīvas minimālisma skandināvu dizaina mēbeles, kas nodrošina komfortablu atpūtu, viegli pielāgojamas jebkura stila mājas interjeram. Skandināvu dizaina princips (hygge) - laime ir mazās lietās. Mūsu sortimentā ir plaša un pastāvīgi atjaunināta kvalitatīvu, ērtu un funkcionālu divguļamo gultu un citu guļamvietu izvēle, tai skaitā Vento matrača gulta, matrača gulta Maja 2, matrača gulta Sunny u.c.

NMF HOME divguļamās gultas ar gultas kasti ir ārkārtīgi praktiskas

Veidojot un izgatavojot mēbeles, mēs koncentrējamies ne tikai uz produktu kvalitāti un unikalitāti, bet arī uz funkcionalitāti, tāpēc NMF HOME guļamistabas mēbeles ir ārkārtīgi praktiskas. Piedāvājumā vienguļamās gultas un divguļamās gultas ar īpaši ietilpīgām un ērtām gultas kastēm, kurās var uzglabāt gultas veļu, apģērbu, apavus u.c.

Divguļamās gultas utt. mēbeles tiešsaistē ir ātrs un ērts iepirkšanās veids

Tiem, kas ietaupa laiku, divguļamās gultas tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā atrast pareizos produktus. Divguļamās gultas un vienvietīgās gultas – ir tikai neliela daļa no mūsu piedāvātajām guļamistabas gultām. NMF HOME interneta veikalā www.nmfhome.lv atradīsi plašu dažādu dizainu, krāsu, izmēru u.c. gultu izvēle.

NMF HOME produkcija - Lietuvā ražotas mēbeles, gultas veļa, matrači un citas mājas interjera detaļas atbilstoši jaunākajām modes tendencēm par pievilcīgu cenu!