Filtri

Cena
Platums
Augstums
Izcelsme
Garums
Filter
Clear filters
Iebūvēta miskaste EKO C5-3SK Iebūvēta miskaste EKO C5-3SK

Iebūvēta miskaste EKO C5-3SK

Cena 81,00 € Standarta cena 179,99 € -55%
-55%
Iebūvēta miskaste EKO C8-4SK Iebūvēta miskaste EKO C8-4SK

Iebūvēta miskaste EKO C8-4SK

Cena 76,50 € Standarta cena 169,99 € -55%
-55%
Iebūvēta miskaste EKO600 Iebūvēta miskaste EKO600

Iebūvēta miskaste EKO600

Cena 67,50 € Standarta cena 149,99 € -55%
-55%
Atkritumu tvertnes

Atkritumu tvertnes – svarīgs māju piederums

Atkritumu tvertnes ir svarīgi sadzīves priekšmeti ērtai un higiēniskai atkritumu apsaimniekošanai. Konteineri ir paredzēti dažādiem atkritumiem, tostarp pārtikas atliekām, iepakojumam un vispārējiem sadzīves atkritumiem, un palīdz uzturēt telpu tīru un sakoptu.

Atkritumu tvertnes šķirošanai – ērtai atkritumu kārtošanai

Atkritumu tvertnēm ir dažādas formas un izmēri, kas atbilst dažādām mājsaimniecības vajadzībām. No mazām, ar pedāli tvertnēm virtuvei līdz lielākām atkritumu tvertnēm vispārējiem atkritumiem - ir daudz variantu, kas atbildīs jebkurai telpai. Dažas atkritumu tvertnes – divkāršas (atkritumu tvertnes šķirošanai) – ir ar atsevišķiem nodalījumiem otrreizējiem un vispārējiem atkritumiem, lai atkritumus varētu efektīvi šķirot un izmest. Lielākā daļa atkritumu tvertņu ir izgatavotas no izturīgiem un viegli tīrāmiem materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda u.c., tāpēc tās var izturēt ikdienas lietošanu un saglabāt labu stāvokli gadiem ilgi.

NMF HOME atkritumu tvertnes – praktisks un ilglaicīgs atkritumu kārtošanas lēmums

NMF HOME piedāvājumā ir mūsu pašu augstas kvalitātes, izturīgas, nerūsējošā tērauda atkritumu tvertnes, kas ražotas Lietuvā. Mūsu atkritumu tvertnes ir viegli ievietojamas skapjos, tāpēc tās ir lielisks veids, kā ietaupīt vietu jūsu mājās. Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties arī atkritumu tvertnes ar 3 vai 4 nodalījumiem, lai atkritumu šķirošana būtu vēl ātrāka un ērtāka.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu, Lietuvā ražotas, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm atkritumu tvertnes, mēbeles, matrači un citas māju interjera detaļas par patīkamu cenu!