Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Funkcijas
Produktu izmēri
Svars
Filter
Clear filters
Minimālistisks koka griešanas dēlis Minimālistisks koka griešanas dēlis

Minimālistisks koka griešanas dēlis

Cena 34,02 € Standarta cena 37,80 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Koka griešanas dēlis | Flat Modern Koka griešanas dēlis | Flat Modern

Koka griešanas dēlis | Flat Modern

Cena 30,60 € Standarta cena 34,00 € -10%

Pieejams noliktavā

-10%
Virtuves dēlīši

Virtuves dēlīši – praktiska, katras virtuves sastāvdaļa

Virtuves dēlīši ir būtisks virtuves rīks, lai sagrieztu un pagatavotu dažādus ēdienus. Neatkarīgi no tā, vai griežat dārzeņus, sagriežat gaļu vai sasmalcināt garšaugus, uzticams griešanas dēlītis ir nepieciešams ne tikai profesionālam pavāram, bet arī ikvienam, kas mīl gatavot. Griešanas dēlīši ir pieejami no dažādiem materiāliem, taču koka griešanas dēlīši ir vispopulārākā izvēle to izturības un dabiskās estētikas dēļ.

Koka virtuves dēlīši – ilglaicīgi un izturīgi

Koka griešanas dēlīši ir mūžīga klasika un bieži vien ir piemērota izvēle jebkurai virtuvei.

Koka griešanas dēlīši nodrošina izturīgu un uzticamu virsmu visām griešanas vajadzībām.

Koka griešanas dēlīši ir arī izturīgi pret intensīvu lietošanu un, salīdzinot ar citiem materiāliem, mazāk nodilst nažu asmeņi.

Koka griešanas dēlīši ne tikai pilda praktisku funkciju, bet ir arī skaists virtuves papildinājums. Koka unikālie tekstūras raksti un bagātīgie toņi var papildināt jebkuru virtuves interjeru, piešķirot gatavošanas telpai siltumu un raksturu.

Koka virtuves dēlīši: kā paildzināt to kalpošanas laiku?

Koka griešanas dēlīši var kalpot daudzus gadus, ja tiek pareizi kopti, tāpēc tie ir ilgtspējīga un videi draudzīga izvēle jūsu virtuvei. Lai saglabātu koka griešanas dēlīša ilgmūžību, ir svarīgi pareizi tīrīt tā virsmu, lai novērstu tās izžūšanu un plaisāšanu.

NMF HOME virtuves dēlīši internetā – ātra un ērta iespēja iepirkties

NMF HOME klāstā ir augstas kvalitātes koka dēlīši, kas ir izturīgi, dabiski estētiski un ilgi kalpo, kā arī ir praktisks un stilīgs papildinājums jebkurai virtuvei. Mūsu ar rokām darinātajiem koka griešanas dēlīši ir minimāla dizaina, tāpēc tie ne tikai labi kalpos virtuvē, bet arī piešķirs jūsu telpai mirdzumu. Apmeklējiet mūsu interneta veikalu un atklājiet praktiskus un stilīgus interjera dizaina elementus!

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu Lietuvā ražoti, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm mēbeles, matrači, gultas veļa un citas māju interjera detaļas par pievilcīgām cenām!