Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Funkcijas
Produktu izmēri
Filter
Clear filters
PS saliekamā paaugstinātā gulta | Antracīts PS saliekamā paaugstinātā gulta | Antracīts

PS saliekamā paaugstinātā gulta | Antracīts

Cena 52,00 €

Pieejams noliktavā

Paaugstinātās dobes

Paaugstinātās dobes – praktiski un funkcionāli dārza aksesuāri

Paaugstinātās dobes – dārza piederumi, kas dārzkopjiem sniedz daudz noderīgu priekšrocību. Paaugstinātas dobes atvieglo stādīšanu un augu kopšanu, samazinot nepieciešamību noliekties, samazina nezāļu augšanu, padarot augsnes virsmu mazāk pieejamu nezālēm un to sēklām, piešķir dārzam vai pagalmam sakoptu, atšķirīgu izskatu. Šī iemesla dēļ paaugstinātas dobes ir praktiska izvēle gan amatieriem, gan profesionāliem dārzkopjiem.

NMF HOME piedāvājumā – kvalitatīvas paaugstinātās dobes zemenēm un ne tikai

NMF HOME saviem klientiem piedāvā Lietuvā ražotas paaugstinātas dobes zemenēm un citiem augiem, kurās funkcionalitāte ir apvienota ar estētiku. Mūsu paaugstinātās dobes ir rūpīgi izstrādātas, lai apmierinātu to dārzkopju vajadzības, kuri meklē efektivitāti, ērtības un estētisku izskatu savās āra platībās. Neatkarīgi no tā, vai esat pilsētas dārznieks ar ierobežotu platību vai pieredzējis dārznieks, kas vēlas paplašināt savu audzēšanas platību, NMF HOME paaugstinātās dārza dobes var būt ideāla izvēle tieši jums. Mūsu paaugstinātās dobes zemenēm un citiem augiem ir izgatavotas no augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem, kas nodrošina izturību un noturību pret mitrumu un UV stariem. Paaugstinātās dobes ir viegli samontējamas un viegli tīrāmas.

Paaugstinātās dobes – katra vajadzībām

Apskatiet NMF HOME paaugstināto dobju kategoriju un atrodiet ideālo paaugstināto dobi, kas atbilst jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot ražīgu dārzu vai vienkārši izbaudīt dārzkopības terapeitiskās īpašības, mūsu paaugstinātās dobes piedāvā daudzpusīgu un praktisku dārzkopības risinājumu. Uzlabojiet savu dārzkopības pieredzi ar NMF HOME jau šodien un baudiet sava darba rezultātus.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu, Lietuvā ražotas, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm paaugstinātās dobes, matrači, mēbeles un citas māju interjera detaļas par pievilcīgu cenu!