Filtri

Cena
Augstums
Platums
Rāmja materiāls
Spoguļa forma
Funkcijas
Izcelsme
Filter
Clear filters
Spogulis Classic Silver 17 | Sudrabs Spogulis Classic Silver 17 | Sudrabs

Spogulis Classic Silver 17 | Sudrabs

5
Cena 65,99 €

Pieejams noliktavā

Spogulis Lija 2| Sudrabs Spogulis Lija 2| Sudrabs

Spogulis Lija 2| Sudrabs

Cena 36,99 €

Pieejams noliktavā

Novietojamie spoguļi

Novietojamie spoguļi – unikāls interjera akcents

Novietojamie spoguļi – kā vēsta pats nosaukums, spoguļi, kurus ir iespējams viegli transportēt un novietot vēlamajā vietā. Novietojams spogulis parasti ir ar rāmi vai atbalsta konstrukciju, kas ļauj spogulim stāvēt vertikāli. Šādi spoguļi bieži ir lielāki, nekā piekaramie spoguļi, un var kalpot kā unikāls telpas akcents.

Novietojams spogulis – universāla un praktiska interjera detaļa

Novietojami spoguļi ir universāls un praktisks interjera elements jebkurā telpā. Tos var izmantot guļamistabās, garderobēs, vannas istabās vai jebkurā citā vietā, kur nepieciešams atspulgs visā garumā. Tie ir populāri arī mazumtirdzniecībā un modes industrijā, kur tos izmanto pielaikošanas telpās un veikalu skatlogos. Viena no galvenajām brīvi stāvošo spoguļu priekšrocībām ir spēja radīt plašākas telpas un gaismas sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai tos izmanto praktiskiem nolūkiem vai vienkārši kā dekoratīvu elementu, stāvošie spoguļi ir mūžīgs un daudzpusīgs akcents jebkura stila telpām.

NMF HOME novietojamie spoguļi internetā: kāpēc vērts iegādāties?

NMF HOME novietojamie spoguļi ir mūsu pašu Lietuvā ražoti, augstas kvalitātes produkti. Mūsu novietojamajiem spoguļiem ir unikāls, minimālisma skandināvu dizains, tāpēc tos ir viegli saskaņot ar jebkura stila mājas interjeru. Stikls ir pielīmēts pie spoguļa rāmja ar līmi un papildus aizsargāts pret izkrišanu ar metāla skavām, tādējādi veidojot izturīgu un drošu konstrukciju. Spoguļu profili ir izturīgi pret mitrumu, koroziju un dabiskām temperatūras izmaiņām, padarot mūsu izstrādājumus izturīgus un ilgmūžīgus.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu ražotnē Lietuvā ražoti un atbilstoši jaunākajām modes tendencēm novietojamie spoguļi, gultas, mēbeles, matrači un citas māju intrejera detaļas par pievilcīgu cenu!