Filtri

Ieteicamais
Cena
Materiāls
Krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Rāmja krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Galda virsmas krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Tabulas forma
Platums
mazāk Rādīt mazāk
Augstums
mazāk Rādīt mazāk
Izcelsme
Materiāli
Garums
mazāk Rādīt mazāk
Diametrs
mazāk Rādīt mazāk
Galda virsmas materiāls
Galda virsmas biezums
mazāk Rādīt mazāk
Funkcijas
mazāk Rādīt mazāk
Svars
Žurnāla kabata
Filter
Clear filters
Žurnālgaldiņš Piza | kafijas-galdini | NMF Home Žurnālgaldiņš Piza | kafijas-galdini | NMF Home

Žurnālgaldiņš Piza

5
Cena 250,00 €
Galds 2in1 Melnā | sanu-galdi | NMF Home Galds 2in1 Melnā | sanu-galdi | NMF Home

Galds 2in1 Melnā

5
Cena 165,00 €
Galds Kriss Melnā | sanu-galdi | NMF Home Galds Kriss Melnā | sanu-galdi | NMF Home

Galds Kriss Melnā

5
Cena 140,00 €
Kafijas galdiņi

Kafijas galdiņi ir stilīga un praktiska viesistabas interjera dekora sastāvdaļa

Kafijas galdiņi ir viens no stilīgākajiem un praktiskākajiem viesistabas interjera elementiem. Uz kafijas galdiņa var ērti novietot jebkurus priekšmetus: avīzes, žurnālus, kafijas tases utt. Uz kafijas galdiņiem var novietot arī dažādas ziedu kompozīcijas vai citus dekorus, kas viesistabas interjeram piešķir pilnīgu izskatu. Kafijas galdiņi parasti tiek novietoti viesistabas centrā un ir pastāvīgi redzami, tāpēc to izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība.

Moderni un klasiski kafijas galdiņi, viegli pielāgojami jebkuram interjeram

Katras mājas viesistabas interjers ir savdabīgs un unikāls, tāpēc mēbelēm un dažādām dekoru detaļām ir gaumīgi jāsaskaņo viena ar otru. Ņemot to vērā, mēs projektējam un izgatavojam kafijas galdiņus, lai ikviens pie mums varētu atrast to, ko patiešām meklē.

Mūsu pašu ražotās Lietuvā ražotās mēbeles - modernie un klasiskie kafijas galdiņi - viegli pielāgojamas jebkuram interjera stilam.

Naktsskapīši ir smalks un praktisks guļamistabas noformējums

Nakts tabulas jau sen vairs nav domāti tikai telefona vai pulksteņa novietošanai. Naktsskapīši ir smalks un ļoti praktisks akcents guļamistabā.

Vai meklējat naktsgaldiņu? Apmeklējiet NMF HOME interneta veikalu, kurā pārdodam mūsu pašu produkciju, un atklājiet kvalitatīvas, stilīgas un praktiskas skandināvu stila mēbeles savai mājai.

Sānu galdiņi - tiem, kam ir svarīga praktiskums

Sānu galdi – lieliska izvēle cilvēkiem, kuri novērtē praktiskumu. Sānu galdi ir kompakti un ērti lietojami. Sānu galdiņi ir arī daudzpusīgi: tos var novietot dzīvojamās istabās, guļamistabās vai jebkurā citā mājas telpā, kur nepieciešama papildu telpa. 

NMF HOME klāstā ir mūsu pašu ražotie dažādu izmēru, formu, dizaina u.c. sānu galdi. Pēc vajadzības varat izvēlēties arī dažādas galda virsmas: tā ērti varēsiet mēbeles pieskaņot citām interjera detaļām.

Dzīvojamās istabas galdi tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā atrast sev nepieciešamos produktus

Tiem, kas ietaupa laiku, viesistabas galdi tiešsaistē ir ātrs un ērts veids, kā atrast pareizos produktus. interneta veikalā NMF HOME www.nmfhome.lv – daudz dažādu izmēru, formu, krāsu utt. dažādi viesistabas galdi un citi galdi, pie kuriem katrs varēs atrast sev vēlamo preci.

NMF HOME produkcija - Lietuvā ražotas mēbeles, matrači, lampas un citas interjera detaļas atbilstoši jaunākajām modes tendencēm par pievilcīgu cenu!