Filtri

Ieteicamais
Cena
Krāsa
mazāk Rādīt mazāk
Platums
mazāk Rādīt mazāk
Garums
mazāk Rādīt mazāk
Kopējais augstums
mazāk Rādīt mazāk
Sēdekļa augstums
mazāk Rādīt mazāk
Kājas
Materiāls
Filter
Clear filters
Krēsls Ava Melnā Krēsls Ava Melnā

Krēsls Ava Melnā

Cena 150,00 €
Krēsls Oto | Pelēks Krēsls Oto | Pelēks

Krēsls Oto | Pelēks

Cena 119,00 €
Krēsls Casa Pelēks Krēsls Casa Pelēks

Krēsls Casa Pelēks

Cena 167,00 €
Ēdamistabas krēsli

NMF HOME jūs atradīsiet vienu no plašākajām ēdamistabas krēslu izvēlēm elektroniskajā telpā.

Starp populārākajām izvēlēm neapšaubāmi ir koka ēdamistabas krēsli, kurus var piestumt pie galda krēsli. Šāda veida krēsliem nav roku balstu, tāpēc, kad tas netiek lietots, tas ir ērti paslēpts zem galda un tādējādi palīdz ietaupīt vietu. Tie parasti ir izgatavoti no koka un tiem ir ērti izliekta mugura. Koka krēsli ir mūžīga un mūžīga klasika. Pēc mēbeles bez polsterējuma iegādes, lielākam sēdēšanas komfortam var izmantot īpašus krēslu spilvenus.

Pircēji, kuri nebaidās no drosmīgākiem risinājumiem, būs pārsteigti metāla krēsli ēdamistaba. NMF HOME kėdė „Amelia“ atradīs vietu ne tikai pie pusdienu galda, bet arī uz balkoniem, terasēm un citās āra telpās. Starp citu, dzeltenā un sarkanā krāsa iesaka nebaidīties savu ikdienu bagātināt ar košākas krāsas mēbelēm!

Vēl viena populāra krēslu klase ir ērti polsterēti krēsli un atpūtas krēsli ēdamistabai polsterēti krēsli un atpūtas krēsli ēdamistabai. Tie ir kā starpposms starp krēslu un ērtu atzveltnes krēslu. Lielāko daļu laika šo krēslu augšējais slānis ir izgatavots no ilgmūžīga velūra, bet kājas - no gracioza koka. Starp citu, NMF HOME piedāvā iegādāties krēslus ar metāla imitācijas koka kājām, kas kalpo daudz ilgāk. Ja baidāties, ka ar audumu pārklātus krēslus būs grūtāk kopt, izvēlieties mēbeli ar mākslīgās ādas sēdekli.

Vēl viena ēdamistabas krēslu kategorija – pīti krēsli. Starp NMF HOME ēdamistabas krēsliem var atrast arī tādus, kas pārklāti ar dabīgu niedru šķiedru (rotangpalmu). Šāda veida ēdamistabas krēsls ir rūpīgi roku darbs, pievēršot uzmanību katrai detaļai. Tiesa, skaistas ažūras atzveltnes var veidot no metāla, plastmasas un citām izejvielām.

Tiem, kas meklē budžeta iespēju, plastmasas virtuves krēsli būtu lieliski piemēroti plastmasas virtuves krēsli. Pēdējie lieliski kalpos arī kā āra krēsli āra krēsli vai krēsli virtuvei lauku mājā vai dārzā.

Meklētāji būs patīkami pārsteigti Bāra krēsli vai visu to komplektu. Izgatavojam mēbeles, kas griežas par 360 grādiem, tāpēc to izmantošanas iespējas neaprobežojas tikai ar ēdamistabu.

Ir vērts atzīmēt, ka NMF HOME ēdamistabas krēslu klāstā jūs atradīsiet arī daudz avangarda un sirreālu mēbeļu ar unikālu dizainu. Tiem raksturīga neparasta, neredzēta forma, interesantas detaļas, raksti (piemēram, dzīvnieku kažokādas imitācija). Tāpēc ir pienācis laiks izrotāt savu māju ar lieliskiem dizaina elementiem!

NMF HOME produkti ir mūsu pašu Lietuvā ražoti matrači, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm matrači, mēbeles, lampas un citas interjera detaļas par pievilcīgu cenu!