Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Funkcijas
Produktu izmēri
Svars
Filter
Clear filters
Melnā vīna pudeļu plaukts Melnā vīna pudeļu plaukts

Melnā vīna pudeļu plaukts

Cena 129,45 €

Pieejams noliktavā

Vīna pudeles un glāzes turētājs/plaukts (Viegls) Vīna pudeles un glāzes turētājs/plaukts (Viegls)

Vīna pudeles un glāzes turētājs/plaukts (Viegls)

Cena 75,00 €

Pieejams noliktavā

Gaišs Vīna pudeļu plaukts Gaišs Vīna pudeļu plaukts

Gaišs Vīna pudeļu plaukts

Cena 128,95 €

Pieejams noliktavā

Vīna pudeļu Turētājs/Plaukts Vīna pudeļu Turētājs/Plaukts

Vīna pudeļu Turētājs/Plaukts

Cena 124,95 €

Pieejams noliktavā

Plaukti

Plaukti – universāla un praktiska interjera detaļa

Plaukti ir universāls uzglabāšanas lēnums, kuru iespējam pielāgot visdažādākajās māju vietās. Ir dažādu izmēru, formu un stilu plaukti, savukārt populārākie ir – piekaramie plaukti, atvērti plaukti, vīna plaukti un sienas plaukti, no kuriem katrs iezīmējas ar savām priekšrocībām un funkcionalitāti.

Piekaramie plaukti – ne tikai uzglabāšanas vietas paplašināšanai

Piekaramie plaukti ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas maksimāli paplašināt uzglabāšanai paredzēto vietu un kopā sniegt sienām dekoratīvu pieskaņu. Šie plaukti parasti tiek stiprināti pie sienas un var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla vai stikla. Tie lieliski der smalkām, dekoratīvām lietām, grāmatām vai augiem, kļūstot par stilīgu istabas elementu.

Atvērti plaukti – kad nepieciešams ātri paņemt nepieciešamās lietas

Atvērtie plaukti ir praktisks un ērts risinājums tad, kad nepieciešama viegla pieeja pie lietām. Tie lieliski iederas virtuvē, vannas istabā vai citās telpās. Šie plaukti tiek bieži izmantoti dažādās māju vietās, papildinot moderno vai minimālo jebkuras istabas stilu.

Vīna plaukti – stilīgs un funkcionāls interjera akcents

Vīna plaukti, kā piemēram NMF HOME piedāvājumā esošie Vīna pudeļu un glāžu turētājs/plaukts, ir speciāli izveidots vīna pudeļu un glāžu uzglabāšanai. Šie plaukti mēdz būt visdažādāko stilu un komplektācijas, piemēram, sienas plaukti vai brīvi novietojami plaukti, lai tie sniegtu rafinētu un elegantu akcentu ēdamistabai vai virtuves zonai.

NMF HOME sienas un citi plaukti internetā – ērtai iepirkšanās pieredzei

NMF HOME plaukti internetā – ātrs un ērts veids, kā iepirkties. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu un pastāvīgi atjauninātu plauktu klāstu dažādos izmēros, krāsās, dizainā u. c., kas atbilst jūsu vajadzībām. Mūsu plaukti tiek izgatavoti ar rokām, tāpēc katrs no tiem ir atšķirīgs un unikāls. Plaukti ir viegli pielāgojami jebkura stila interjeram.

NMF HOME produkti - plaukti, gultas, matrači un citi mājokļa piederumi, kas ražoti mūsu pašu Lietuvā, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, par pievilcīgām cenām!