Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Izcelsme
Funkcijas
Produktu izmēri
Svars
Filter
Clear filters
Klēpjdatora statīvs | Modern Klēpjdatora statīvs | Modern

Klēpjdatora statīvs | Modern

Cena 98,20 €

Pieejams noliktavā

Datoru statīvi

Datoru statīvi – maksimālam komfortam strādājot pie datora

Datoru statīvi ir būtiski piederumi ikvienam, kurš regulāri izmanto monitoru, klēpjdatoru vai stacionāro datoru. Datora statīvs ir paredzēts datora vai klēpjdatora pacelšanai ērtā un ergonomiskā augstumā, kas palīdz uzlabot stāju un mazina spriedzi kakla, muguras un plecu daļā. Daži datoru statīvi nodrošina arī labāku gaisa cirkulāciju, kas var novērst datora pārkaršanu un uzlabot ierīces vispārējo veiktspēju un ilgmūžību.

Dažādu īpašību datoru statīvi individuālām vajadzībām

Ir pieejami dažāda veida datoru statīvi, tostarp regulējami statīvi, portatīvie statīvi un stacionārie statīvi. Regulējamie datoru statīvi ļauj lietotājiem pielāgot augstumu un leņķi atbilstoši savām vajadzībām, savukārt portatīvo datoru statīvi ir viegli un vienkārši transportējami, tāpēc tie ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kas strādā dažādās vietās. Stacionārie statīvi ir izturīgāki, un tajos var novietot lielākus stacionāros datorus, padarot tos par stabilu un drošu platformu.

Datoru statīvi ir ne tikai praktiski, bet arī palīdz organizēt darba vietu, nodrošinot papildu uzglabāšanas vietu zem statīviem. Dažiem statīviem ir īpaši izgriezumi pildspalvu, krūzīšu vai viedtālruņu glabāšanai.

Datoru statīvi ne tikai uzlabo ergonomiku un kārtību, bet arī darba vietas kopējo estētiku. Datoru statīvi ir pieejami no dažādiem materiāliem, piemēram, koka u.c., kā arī dažādās krāsās un dizainā, lai papildinātu jebkuru biroja vai mājas interjeru.

Datoru statīvi internetā: ātra un ērta iepirkšanās neizejot no mājām

NMF HOME piedāvājumā pieejami augstas kvalitātes, praktiski, funkcionāli un stilīgi datoru statīvi, kas atbilst individuālām vajadzībām. Mūsu datoru statīviem ir 2 gadu garantija. Apmeklējiet mūsu interneta veikalu un atklājiet praktiskus un stilīgus mājas piederumus!

NMF HOME produkti - mēbeles, matrači, gultas veļa un citi Lietuvā ražoti mājas interjera priekšmeti, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm, par pievilcīgām cenām!