Filtri

Cena
Krāsa
Funkcijas
Filter
Clear filters
Dekoratīvie spilveni

Sniedziet savai videi unikalitāti, izmantojot dekoratīvos spilvenus

Mūsu pašu Lietuvā ražotie dekoratīvie spilveni – vairāk par mīkstu pieskārienu: tas ir funkcionalitātes un stila salikums. Neatkarīgi no tā vai vēlaties ienest vairāk krāsu savā viesistabā vai elegances savā guļamistabā, NMF HOME dekoratīvie spilveni pieejami visdažādākajos rakstos, tekstūrās un krāsās, tāpēc būs itin vienkārši pielāgot tos pie jebkuras zonas interjerā.

Krēslu spilveni – Jūsu komfortam

Sakiet ardievas neērtai sēžamvietai izmantojot mūsu krēslu spilvenus. Krēslu spilveni ir izveidoti tā, lai tiktu nodrošināta perfekta mīkstības un atbalsta sajūta sēdēšanas laikā. NMF HOME krēslu spilveni ir ideāli piemēroti ēdamistabas krēsliem, biroja krēsliem vai āra sēžammaisiem, tiecoties pēc maksimāla komforta.

NMF HOME dekoratīvie spilveni: kāpēc vērts izvēlēties?

Piedāvājam plašu, dažādu stilu dekoratīvo spilvenu izvēli – no elegantiem un moderniem, līdz klasiskiem un omulīgiem. Mūsu spilveni ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc tie būs izturīgi un ērti. NMF HOME spilveni ir izveidoti tā, lai sēdēšana uz jebkura krēsla būtu ērta un patīkama.

Sniedziet savām mājām funkcionalitāti un eleganci ar NMF HOME dekoratīvajiem spilveniem

Mūsu spilveni ir kas vairāk nekā tikai aksesuārs - tie ir būtiska ērtas un stilīgas mājas sastāvdaļa. Iepazīstieties ar mūsu spilvenu kolekciju un atklājiet perfektu stila, komforta un kvalitātes kombināciju. Ar NMF HOME pārveidojiet savu telpu par mājokli, kurā katrs krēsls aicina jūs apsēsties un atpūsties, un katra telpa atspoguļo jūsu personīgo stilu.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu Lietuvā ražoti, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm dekoratīvie spilveni, matrači, gultas un citas māju interjera detaļas par pievilcīgu cenu!