Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Rāmja krāsa
Galda virsmas krāsa
Platums
Augstums
Kājas
Izcelsme
Pacelšanas mehānisms
Garums
Filter
Clear filters
Kumode Sand Kumode Sand

Kumode Sand

Cena 900,00 €
Kumodes

Kumodes ar atvilktnēm – universālas mēbeles, vienkārši pielāgojamas vairākumam telpu

Kumodes – daudzpusīgas mēbeles, ko izmanto ne tikai kā praktisku uzglabāšanas risinājumu, bet arī kā stilīgu interjera dizaina elementu, kas palīdz veidot jebkuras telpas interjeru. Sākotnēji izmantotas guļamistabā (guļamistabas kumodes) vai garderobē drēbju un personīgo mantu glabāšanai, mūsdienās kumodes ir neatņemama daudzu telpu interjera sastāvdaļa. NMF HOME sortimentā ir dažādu izmēru, krāsu, stilu utt. kumodes, kuras var viegli pieskaņot jebkuram mājas iekārtojuma stilam.

Kumodes – praktiski lietu uzglabāšanas lēmumi

Kumodes, kurās parasti ir vairākas atvilktnes vai skapīši, ir lielisks risinājums telpu sakārtošanai, jo tajās var uzglabāt nepieciešamās lietas glīti sakārtotas un viegli pieejamas. Kumodē var glabāt dažādus priekšmetus, piemēram, gultas veļu, drēbes, galda piederumus u.c., tāpēc tā ir praktisks papildinājums jebkurai telpai. Turklāt uz kumodes var novietot dažādus dekoratīvus priekšmetus, piemēram, vāzes, grāmatas vai foto rāmjus, lai uzlabotu telpas kopējo izskatu.

Modernas kumodes un citas kumodes: kā izvēlēties?

Izvēloties kumodi, ņemiet vērā telpas izmēru un izkārtojumu, lai tā būtu ērta un iederētos pie pārējām mēbelēm. Kumodes stilam un materiālam ir jāsaskan ar jūsu istabas interjera dizainu. Ļoti svarīga ir arī kumodes funkcionalitāte; apsveriet, kāda veida mēbeles jums ir nepieciešamas un cik daudz vietas jums ir nepieciešams. Turklāt pareizi izvēlēta kumode var būtiski uzlabot jūsu istabas interjeru. Piemēram, kumode ar izteiksmīgu dizainu var kļūt par centrālo punktu, īpaši minimālisma vidē, savukārt mēbele ar smalku dizainu var veicināt harmonisku interjeru.

NMF HOME stilīgas kumodes internetā – katra vajadzībām

Aicinām iepazīties ar plašo NMF HOME kumožu piedāvājumu un atrast ideālāko stila, ērtību un kvalitātes kombināciju. Iegriezieties NMF HOME interneta veikalā, kurā atradīsiet dažādu izmēru, krāsu, stilu u.c. kumodes, kā arī izvēlēsieties mēbeli, kura ne tikai atbildīs jūsu funkcionālajām vajadzībām, bet arī atspoguļos Jūsu personīgo stilu.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu, Lietuvā izgatavotas, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm kumodes, mēbeles, matrači, gultas veļa un citas māju interjera detaļas par patīkamām cenām!