Filtri

Cena
Materiāls
Krāsa
Platums
Augstums
Kājas
Izcelsme
Pacelšanas mehānisms
Garums
Filter
Clear filters
TV galds Paris | Balts TV galds Paris | Balts

TV galds Paris | Balts

Cena 550,00 €
TV galdiņi

TV galdiņi – funkcionālas un praktiskas mēbeles jebkura stila telpai mājās

TV galdiņi – nelielas, taču praktiskas un funkcionālas mēbeles, kas palīdz uzlabot viesistabas vai citu telpu estētiku. Šīs mēbeles – kas vairāk par vietu, kur novietot televizoru; tām ir svarīga loma veidojot pareizo atmosfēru istabā un nodrošina komfortu, ērtības tiem, kas izmanto konkrēto telpu. NMF HOME piedāvājumā – praktiski, stilīgi un funkcionāli TV galdiņi, kas vienkārši atradīs vietu jebkura stila interjerā.

TV galdiņi – mēbeles ar integrētām lietu glabātuvēm

Mūsdienīgs TV galdiņš vai TV skapītis ir praktiska mēbele daudzās viesistabās, jo tas ļauj strukturēti un stilīgi izvietot dažādus priekšmetus, piemēram, DVD atskaņotājus, spēļu konsoles, skaņas sistēmas u.c. Turklāt šiem galdiņiem bieži vien ir papildu glabāšanas risinājumi, piemēram, atvilktnes un plaukti, kas palīdz sakārtot vadus, tādējādi nodrošinot kārtīgu telpu.

Moderni TV galdiņi, skandināvu stila TV galdiņi un citi: kā izvēlēties?

Izvēloties TV galdiņu, jāņem vērā televizora izmērs un telpas plānojums. Galdiņa izmēriem ir ne tikai jāatbilst televizoram, bet arī jābūt proporcionāliem pārējām mēbelēm telpā, tādējādi radot estētiski pievilcīgu telpu. Mūsdienīgiem TV galdiņiem, skandināvu TV galdiņiem vai citiem galdiņiem jāpapildina kopējais telpas interjers. Neatkarīgi no tā, vai veidojat minimālisma vai tradicionālu interjeru, TV galdiņa dizains var būtiski ietekmēt telpas stilu.

NMF HOME TV galdiņi – katra vajadzībām

Labi izvēlēts TV galdiņš ne tikai palielina dzīvojamās telpas funkcionalitāti, bet arī būtiski ietekmē telpas vizuālo harmoniju. TV galdiņi ir kas vairāk nekā tikai vieta, kur novietot televizoru - tie ir būtiska, mājīga un stilīga mājokļa sastāvdaļa. Mēs piedāvājam dažādus stilus, izmērus, formas un daudz ko citu. Tāpēc jūs varat atrast mēbeles, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Apskatiet mūsu TV galdiņu kolekciju un atklājiet ideālu funkcionalitātes, stila un kvalitātes kombināciju.

NMF HOME izstrādājumi – mūsu pašu, Lietuvā ražoti, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm TV galdiņi, mēbeles, matrači un citas māju interjera detaļas par patīkamām cenām!