Par NMF HOME

NMF HOME ir mīkstās mēbeles, matrači, gultasveļa, lampas un interjera priekšmetu veikals, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm. Gultas piederumi, gultas, dīvāni, matrači, galdi, lustras, spoguļi, kas ražoti pie mums - LIETUVĀ!
1

Ražots Lietuvā

Gandrīz 30 gadu pieredze gultasveļas, gultu, matraču, dīvānu, spoguļu, galdu un citu priekšmetu ražošanā mājai un ārpus tās. Izvēlieties lietuviešu kvalitāti!
2

NMF HOME zīmols pieder NMF grupai

NMF HOME zīmols pieder NMF grupai, kurā ietilpst 15 uzņēmumi un vairāk nekā 2700 darbinieku. NMF grupā ietilpst tādi uzņēmumi kā. Mēs ražojam augstas kvalitātes gultas, dīvānus, matračus, lampas, gultas veļu, mēbeļu sastāvdaļas un plastmasas detaļas.
3

Skandināvu dizains

Mūsu produktu pamatā ir skandināvu princips (hygge) - laime ir sīkumos. Mēs esam apņēmušies saviem klientiem radīt produktus, kas atradīs vietu ikviena mājās, kas ir videi draudzīgi un kas priecēs vairākas ģimenes.
4

Inovācijas un tehnoloģijas

Mēs katru dienu sekojam līdzi inovācijām, tāpēc visi NMF grupas produkti atbilst mūsdienu ražošanas standartiem. Savos ražošanas procesos mēs izmantojam materiālus ar īpašām īpašībām un mūsdienīgām tehnoloģijām. Mēs nepārtraukti ieguldām IT risinājumos, lai palīdzētu efektīvāk pārvaldīt un izmantot uzņēmuma resursus.
5

Cilvēki

Viens no veiksmīga uzņēmuma noslēpumiem ir ieguldīt cilvēkos. Mēs pievēršam uzmanību cilvēkresursiem, sākot no montieriem un līnijas strādniekiem līdz mēbeļu dizaineriem, lai palīdzētu viņiem attīstīties un strādāt pēc labākās sirdsapziņas.
6

Koncentrējieties uz ekoloģiju un ilgtspēju

Funkcionālas un stilīgas mēbeles, kas ražotas, neradot negatīvu ietekmi uz mūsu planētu. NMF Group rūpnīcās tiek izmantoti atjaunojamie enerģijas avoti, visas mūsu mēbeles tiek iepakotas videi draudzīgā plastmasas plēvē, mūsu iepakojums ir izgatavots no pārstrādāta papīra, un visi atkritumi tiek rūpīgi šķiroti. Mēs demonstrējam savu sociālo atbildību ar reāliem darbiem: uz mūsu rūpnīcas jumta ir bišu stropi, kas jau nes pirmo ražu :)
7

Labākais klientu apkalpošanas uzņēmums internetā 2021/2022

Runājot par mēbelēm un mēbelēm, mēs vienmēr esam vadījušies pēc principa, ka laime ir mazās lietās. Galu galā viss ir atkarīgs no detaļām, kas palīdz radīt mājīgu vidi, kurā ir patīkami pavadīt laiku. Mūsu laime atspoguļojas arī jūsu atzinībā - nesen mēs saņēmām balvu kā labākais tiešsaistes pakalpojumu uzņēmums 2021/2022! Paldies par jūsu uzticību. Izvēlieties mūsu produktus, kas ražoti Lietuvā.